Szkoła pełna Talentów

20 czerwca, w auli przy naszym gimnazjum odbył się Dzień Talentów. Celem tego trzygodzinnego spotkania było zaprezentowanie osób utalentowanych z naszej szkoły, a następnie rozdanie nagród uczniom, którzy aktywnie uczestniczyli w życiu gimnazjum.
Na początku odbyło się krótkie przedstawienie współczesnej wersji Czerwonego Kapturka. Wzięli w nim udział uczniowie klas trzecich m.in.: Mieszko Jura, który komicznie zaprezentował się w roli wilka, czy Karol Żałobniak (jedyny drugoklasista), który był rewelacyjnym leśniczym bez okularów. Jednak najlepszą aktorką okazała się Ela Szwaj, odgrywając nietypową rolę babci. Zaskoczyła wszystkich, gdy pod koniec przedstawienia ubrana w krótką, różową sukienkę podrywała narratora przedstawienia – Olafa Kotwickiego.
Apel uświetniły śpiewające gimnazjalistki: Gabriella Zaniewicz, Klaudia Morawska i Agnieszka Ulejczyk, którym akompaniował świetnie grający na gitarze – Jakub Ryznar.
Główną częścią spotkania było nagrodzenie zasłużonych uczniów. Wśród nagród znalazły się m.in.: koszulki, bony do cukierni, tablety oraz kamerki internetowe.
Na końcu apelu na scenie pojawili się wuefiści, rozdając medale i dyplomy naszym dzielnym sportowcom.
Pomimo upału panującego za oknami hali, uczniowie dobrze się bawili, a atmosferę dodatkowo podgrzewały liczne prezentacje, ciekawe nagrody i takie piosenki jak: Odpowiedź zna wiatr, Zawsze tam gdzie ty i Chwytaj dzień.
Mamy nadzieję, że w przyszłym roku grono uzdolnionych uczniów powiększy się. Czekamy na więcej Waszych osiągnięć.

Karolina i Magda 2C