VIII Maraton Filmowy

W dniach od 13 do 15 marca 2013r. odbył się VIII Maraton Filmowy w Koperniku, przygotowany przez członków Koła Filmowego pod kierunkiem pań: Małgorzaty Dragon i Małgorzaty Susłowicz. Swój wkład w całą imprezę miała też pani Anna Blandzi – Grubizna, która zadbała o dekorację.
Uczniowie wraz z wychowawcami pilnie przygotowywali się do tego filmowego święta. Opracowywali scenariusze do wybranych scenek ze znanych filmów, by potem zaprezentować się na scenie Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich.
Scenki na scenie poprzedzały tematycznie przygotowane przez członków Koła prezentacje, związane z wyświetlanymi na koniec filmami, materiały multimedialne o historii Koła Filmowego, nagrodach Akademii Filmowej czy historii kina.
    Zwycięzcami tegorocznego Maratonu Filmowego zostali:
  • wśród klas pierwszych – klasa 1A
  • wśród klas 2 – klasa 2C
  • wśród klas 3 – klasa 3D.
Gratulujemy!
Nagrody zostały ufundowane przez panią Dyrektor, Agnieszkę Górską oraz Multikino Arkady Wrocławskie, z którym Koło Filmowe współpracuje od lat, a którego przedstawiciela w osobie pani Gracji Bober mieliśmy okazję gościć w czasie Maratonu Filmowego.