Zostań Gwiazdą

Pielęgnuj marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie oglądania się do tyłu.
Paulo Coelho

I Gminny Konkurs Piosenki Zostań Gwiazdą, który odbył się 10 maja br. w Gniechowicach, miał za zadnie odkrywanie i promowanie młodych talentów wokalnych zarówno na poziomie szkoły podstawowej jak i gimnazjum. Naszą szkołę reprezentowały dzielnie trzy solistki: Agnieszka Ulejczyk w piosence Chwytaj dzień Ewy Farny, Klaudia Morawska, wykonująca hit zespołu Lady Pank pt. Zawsze tam gdzie ty oraz Gabriella Zaniewicz w utworze Boba Dylana Odpowiedź zna wiatr. Twórczo akompaniował im na gitarze Jakub Ryznar.
Jury konkursowe doceniło umiejętności naszego gitarzysty, przyznając mu wyróżnienie. Główną nagrodę Konkursu zdobyła nasza uczennica, reprezentująca Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich, Magdalena Moczkodan.
Wszystkim serdecznie gratulujemy!