Biegi Niepodległości

17 IX 2013 uczniowie gimnazjum wzięli udział w masowych biegach organizowanych przez Klub Biegacza Kąty Wrocławskie. Głównym celem przedsięwzięcia jest uczczenie kolejnej rocznicy Odzyskania Niepodległości oraz promocja zdrowego stylu życia przez upowszechnianie aktywności fizycznej wśród uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz przedszkoli. Wszyscy uczestnicy biegów otrzymali pamiątkowe medale. Reprezentacja naszego gimnazjum zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców zdobyła pamiątkowe puchary. Szczegółowa klasyfikacja zawodników zostanie podania po otrzymaniu dokładnego protokołu z przebiegu zawodów.