Dyskoteka z okazji Dnia Chłopca

Mimo coraz mniejszego zainteresowania dyskotekami szkolnymi możemy pierwszą dyskotekę z okazji Dnia Chłopca uważać raczej za udaną.
Samorząd Uczniowski dzielnie przygotowywał zaciemnienie korytarza, bo w tym roku słońce świeciło niemiłosiernie, rozświetlając każdy milimetr szkolnego holu.
DJ-e stawili się godzinę przed wyznaczonym czasem i zainstalowali sprzęt muzyczny oraz dodatkowe światła, przygotowali różnorodną muzykę i od godziny 16.00 zachęcali do wspólnego tańca.
O godzinie 17.00 uroczyście rozpoczęła zabawę przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego - Agnieszka Ulejczyk - składając chłopcom życzenia i częstując czekoladkami.
Przed godziną osiemnastą dziewczęta wybrały Mistera Szkoły – został nim Olek Kij z 2A, a godzinę później przeprowadzono zabawny konkurs sprawdzający wiedzę chłopców na temat dziewczęcego świata.

Po zakończeniu dyskoteki wybrani uczniowie pomagali w sprzątaniu szkoły i sal, w których były tymczasowe szatnie.
W dyskotece wzięło udział 99 uczniów, to aż 32 osoby mniej niż w ubiegłym roku.

Największą reprezentację miała klasa 2C, czyli tak jak w ubiegłym roku, wśród klas pierwszych najwięcej uczniów przyszło z 1D.

Dochód z całej dyskoteki zostanie przeznaczony na drobne upominki z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Kto nie był, niech żałuje.

Wnioski: W związku z coraz mniejszym zainteresowaniem taką formą zabawy, będziemy zmuszeni zastanowić się, czy w przyszłości warto organizować dyskotekę z okazji Dnia Chłopca.