Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...

Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła

Szkoła bierze udział w projekcie

Biuletyn Informacji Publicznej

Gminne Zawody w Piłce Ręcznej Chłopców

14 lutego w Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika odbyły się Gminne Zawody w Piłce Ręcznej Chłopców. Celem tego spotkania było zdobycie tytułu mistrza gminy i awans do zawodów powiatowych. Po bardzo dobrym początku i szybkim uzyskaniu prowadzenia zaczęliśmy popełniać błędy w obronie. Niepotrzebne faule zemściły się rzutami karnymi, które nasi przeciwnicy wykorzystywali w stu procentach. Mimo kilku zmian zawodników i ogłaszającego dopingu ze strony kibiców pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:8 dla gości. W drugiej połowie kilkakrotnie uzyskiwaliśmy prowadzenie, po czym gimnazjaliści z Jaszkotla wyrównywali, a w końcowej fazie meczu uzyskali prowadzenie. Ostatecznie przegraliśmy 1 bramką, a w ostatnich minutach meczu nie wykorzystaliśmy dwóch rzutów karnych. Mecz zakończył się wynikiem 17:16 dla gimnazjalistów z Jaszkotla.
Wszyscy zawodnicy zostawili serce na parkiecie, ale to niestety nie starczyło.
Dziękujemy za zaangażowanie, a kibicom za wspaniały doping.

Jesteśmy częścią Portalu o mieście i gminie Kąty Wrocławskie | Hosting zapewnia: home.pl