Trzymaj formę

„Trzymaj formę" to program edukacyjny promujący aktywność fizyczną i zbilansowaną dietę. Po raz kolejny rozpoczęliśmy udział w tym ogólnopolskim przedsięwzięciu udziałem w imprezie rekreacyjno – sportowej, która odbyła się we Wrocławiu 28 września 2013.
Przy pięknej pogodzie w Parku Słowackiego wzięliśmy udział w „Biegu po zdrowie" oraz w licznych grach i zabawach rekreacyjnych, takich jak mini piłka nożna, mini koszykówka, badminton.
W kategorii „uczniowie gimnazjum" Julia Soluch zajęła drugie miejsce, natomiast Monika Krzaczek trzecie. To duży sukces przy tak licznej konkurencji z innych szkół. Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymali pamiątkowe koszulki oraz drugie śniadanie.

Kontynuując idee programu zapraszamy wszystkich uczniów do wspólnego biegania w czwartki po 8 lekcji.