Dyskoteka z okazji Dnia Chłopca

Dnia 9 października 2014 roku (czwartek), w godzinach 16.00 - 20.00, odbywała się dyskoteka szkolna z okazji Dnia Chłopca.
Przygotowaniem holu (zaciemnienie, balony) zajął się Samorząd Uczniowski. Dyskotekę poprowadzili: DJ Wołek i DJ Zymo. Wstęp - 3 zł. Przyszły 92 osoby. Uzbierano 258 zł (członkowie SU mają wstęp za darmo). Opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele.
Ok. godz. 17.00 przewodnicząca SU – Kasia Kaczmarek – przywitała wszystkich i złożyła chłopcom życzenia, a Wiktoria Gądko częstowała chłopców cukierkami. O godzinie 18.00 dziewczęta przeprowadziły konkurs, w którym wzięło udział 10 śmiałków. Odpowiadali na podchwytliwe pytania, musieli wymyślić sposób na zainteresowanie swoją osobą Eweliny Jatczak i zatańczyć. Wygrał Olek Kij i w nagrodę otrzymał czekoladę, pozostali chłopcy dostali po "Grześku".
Nie doszło do żadnych ekscesów, wszyscy bawili się doskonale i w dobrych humorach rozeszli się do domów.