Festyn sportowo - rekreacyjny

27 maja odbył się Festyn sportowo - rekreacyjny pod hasłem Trzymaj formę, zorganizowany przez zespół nauczycieli wychowania fizycznego. W pierwszej części festynu uczniowie uczestniczyli w apelu promującym zdrowy styl życia i podsumowującym udział w ogólnopolskim programie Trzymaj Formę, odbyły się także pokazy tańców nowoczesnych i taekwon-do. W drugiej części imprezy reprezentacje klasowe rywalizowały w rozgrywkach sportowych: turnieju piłki nożnej, turnieju koszykówki i zawodach lekkoatletycznych.

Wyniki rozgrywek:
  • Piłka nożna:
    I miejsce - 2C, II miejsce - 3C, III miejsce - 3B
  • Koszykówka:
    I miejsce - 3A, II miejsce - 1A, III miejsce - 2D
  • Bieg na 100m dziewcząt:
    I miejsce - Garbaczonek Ola, II miejsce - Fluder Ewa, III miejsce - Krawczyk Ola
  • Bieg na 100m chłopców:
    I miejsce - Hyła Patryk, II miejsce - Gidziński Tomasz, III miejsce - Zieliński Jakub
  • Skok w dal dziewcząt:
    I miejsce - Garbaczonek Ola, II miejsce - Szczypek Oliwia, III miejsce - Fluder Ewa
  • Skok w dal chłopców: