Gminne Zawody w Koszykówce Dziewcząt i Chłopców

4 listopada 2014 w hali GOKiS odbyły się Gminne Zawody w Koszykówce Dziewcząt i Chłopców zorganizowane przez Zespół Nauczycieli Wychowania Fizycznego. Pierwszy mecz rozegrała drużyna dziewcząt w składzie: Piotrowicz Marta, Kietla Natalia, Fluder Ewa, Dąbrowska Julia, Szczypek Oliwia, Kaczmarek Katarzyna, Gołębiewska Daria, Gawlik Martyna, Gidzińska Jagoda, Jatczak Ewelina, Gądko Wiktoria, Polańska Bożena. Nasze dziewczęta uległy drużynie z Jaszkotla 12:24.
Drugi mecz rozegrany przez drużynę chłopców w składzie: Kij Aleksander, Ziobro Filip, Dziedziński Aleksander, Pietrzak Paweł, Tarnowicz Aleksander, Żygadło Jan, Bubel Filip, Kulczycki Andrzej, Laskowski Kamil, Górny Dominik, Tylecki Piotr, Wójcik Jakub, okazał się niezwykle emocjonujący. Nasi chłopcy szybko uzyskali prowadzenie, ale już w drugiej połowie drużyna z Jaszkotla przystąpiła do odrabiania strat.
Ostatecznie mecz wygraliśmy z wynikiem 32:28, uzyskując w ten sposób awans do zawodów powiatowych. W zawodach najskuteczniejszymi graczami okazali się: Kij Aleksander, Żygadło Jan, Górny Dominik i Wójcik Jakub. W drużynie dziewcząt: Szczypek Oliwia, Kaczmarek Katarzyna, Gołębiewska Daria i Gawlik Martyna.