Z budownictwem za pan brat

Uczniowie klasy 2D Wojciech Stach i Damian Starowicz wzięli udział w konkursie organizowanym przez Zespół Szkół Budowlanych we Wrocławiu pt. Z budownictwem za pan brat. W ramach konkursu uczniowie wykonali ogromne i piękne dwie makiety Ratusza w Kątach Wrocławskich.
5 marca po trzymiesięcznej pracy nad makietami jury ZSB we Wrocławiu ogłosiło zwycięzców tej kategorii konkursu. Wojciech Stach i Damian Starowicz zdobyli ex aequo dwa pierwsze miejsca. Prace ze względu na wysoką jakość i staranność wykonania zostaną wyeksponowane w ZSB we Wrocławiu na ul. Grabiszyńskiej.
Ponadto nasi uczniowie wzięli jeszcze udział w innej teoretycznej kategorii w/w konkursu i tam również zajęli 2 /Wojciech Stach/ i 4 /Damian Starowicz/ miejsca. Do Kątów Wrocławskich uczniowie przywieźli plecaki pełne cennych nagród.
Gratulujemy i zapraszamy również innych uczniów do kolejnych edycji tego konkursu.