Jesienny Rajd Rowerowy

29 X wybraliśmy się z grupą 9 gimnazjalistów na jesienne rowerstwo malowniczą trasą: Kąty Wrocławskie - Sobótka - Kąty Wrocławskie. Łączny 55 km odcinek pokonaliśmy w spacerowym tempie, które dla dwóch uczestników okazało się jednak morderczym Tour de France. Pozostali uczestnicy doskonale kondycyjnie przygotowani poddali się kojącej przejażdżce i bez większych problemów dotarli do mety. W Sobótce zwiedziliśmy również Muzeum Ślężańskie i coraz bardziej sympatyczny rynek. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a p. Justynie za wsparcie i pomoc. Od czasu powrotu myśli nasze krążą już wokół zimowej wyprawy rowerowej, którą być może zorganizujemy w odpowiednim czasie.

Przypominamy również i szczególnie polecamy o zbliżających się "VI Spotkaniach Podróżników Rowerowych" w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu.
Organizujemy wyjazd na tę wyjątkową imprezę dla 10 pierwszych osób. Koszt około 25 zł. Termin: 29 XI w godz 8.30-16.30. Zapisy już trwają. Więcej o tej imprezie przeczytasz w ogłoszeniu na LIBRUSIE i szkolnym profilu na FB.