Gminne Zawody w Piłce Ręcznej

27 lutego w hali GOKiS odbyły się Gminne Zawody w Piłce Ręcznej. Reprezentacja Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika wystąpiła w składzie: Szczypek Oliwia, Gawlik Martyna, Garbaczonek Ola, Włodarczyk Martyna, Dziedzic Adrianna, Gołębiewska Daria, Fluder Ewa, Brzoza Zofia, Sekuła Alicja, Gądko Wiktoria, Krawczyk Aleksandra, na bramce: Bubula Andżelika i Krawczyk Andżelika. Opiekun drużyny: Agnieszka Lewandowska. Drużyna chłopców wystąpiła w składzie: Kij Aleksander, Sawicki Robert, Szczepański Radosław, Moszkowicz Jakub, Kajda Bartosz, Bekieszczuk Łukasz, Górny Dominik, Pietrzak Paweł, Gałajda Jakub, Dragon Łukasz, Laszczyk Tomasz, Hyła Patryk, Dziedziński Aleksander, Pełka Bartłomiej, na bramce: Denes Damian i Gawrysiak Arkadiusz. Opiekun drużyny: Kamil Śmigielski. Po wyrównanych i emocjonujących meczach nasza reprezentacja niestety przegrała z reprezentacją Gimnazjum w Jaszkotlu. (11:14 dziewczęta i 14:21 chłopcy). Najskuteczniejszymi zawodnikami w naszej drużynie byli: Martyna Włodarczyk 5, Ola Garbaczonek 3, Ada Dziedzic 1, Zosia Brzoza 1, Ada Dziedzic 1, Oliwia Szczypek 1. W drużynie chłopców: Dragon Łukasz 3, Gałajda Jakub 3, Pietrzak Paweł 2, Szczepański Radek 2, Hyła Patryk 2, Górny Dominik 1, Moszkowicz Jakub 1. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za zaangażowanie i sportową walkę do końcowego gwizdka sędziego.