Paczka dla zwierzaka

Zakończyła się kolejna edycja akcji Paczka dla zwierzaka, w trakcie której uczniowie i nauczyciele mieli możliwość pomocy bezdomnym zwierzętom przebywającym w schronisku dla bezdomnych zwierząt we Wrocławiu. Akcja miała na celu zebranie karmy oraz materiałów potrzebnych do wyściełania legowisk. Zgromadziliśmy pokaźnych rozmiarów wyprawkę, którą zawieźliśmy 07 listopada 2014 r. do Schroniska przy ul. Ślazowej. Na miejscu przyjęto nas jak zawsze bardzo miło, otrzymaliśmy od dyrekcji Schroniska pisemne podziękowanie za przekazane dary. Był też czas na zapoznanie się z warunkami, w jakich przebywają tamtejsze zwierzaki. Oprócz psów i kotów swój dom znalazło tam kilka owieczek, gąska, kury, biały lisek. Wszystkie bardzo chciały, by je zabrać, znaleźć swój prawdziwy dom, czego dawały wyraz głośnym szczekaniem, piszczeniem lub po prostu błagalnym wzrokiem. Mimo, iż mają dobrą opiekę, dach nad głową i jedzenie, brakuje im po prostu miłości. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję "Paczka dla zwierzaka" oraz wychowawcom za duże zaangażowanie. Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem psa lub kota, warto odwiedzić schronisko dla bezdomnych zwierząt, w którym każdy może znaleźć wspaniałego przyjaciela, dużego lub małego, kudłatego bardziej lub mniej, koloru dowolnego. Będzie on Waszym najwierniejszym, najbardziej wdzięcznym towarzyszem.