Wybory w Koperniku

W ostatni wtorek września w naszym gimnazjum uczniowie i pracownicy wybierali nowy Zarząd Samorządu Uczniowskiego. W Szkolnej Komisji Wyborczej zasiadali: przewodnicząca Komisji - Marta Piotrowicz z 3C oraz członkowie: Weronika Basińska z 2A i Wojtek Antoszczyszyn z 1A. Komisja pracowała do godziny 15.00, kiedy to zostały ogłoszone wyniki wyborów. W poniedziałek, 1 października, odbyło się pierwsze spotkanie Zarządu, podczas którego przydzielono funkcje.

Skład SU na rok szkolny 2014/2015 wygląda następująco:
  • Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego - Katarzyna Kaczmarek z 3A (43 głosy)
  • Zastępca - Ewelina Jatczak z 3C (41 głosów)
  • Skarbnik - Kamil Laskowski z 2B (26 głosów)
  • Sekretarze - Wiktoria Gądko z 3B (19 głosów) i Agata Maszka z 1C (19 głosów)
  • Specjaliści PR - Sebastian Kawecki z 3C (22 głosy) i Ewa Durska z 2C (15 głosów)
Zarząd jest już po pierwszym roboczym zebraniu (3.10.2014 r.), na którym omawiane były sprawy związane z dyskoteką i Dniem Nauczyciela.

Na zebrania Zarządu (terminy będą wywieszane na tablicy SU oraz podawane na stronie SU na facebook'u) może przyjść każdy uczeń.
Oprócz dłuższych zebrań Zarząd będzie się spotykał także w bibliotece w każdy poniedziałek na długiej przerwie.

Liczymy na owocną współpracę z samorządami klasowymi oraz z całą społecznością gimnazjalną, do której należą zarówno uczniowie jak i wszyscy pracownicy szkoły.