Akademia Wynalazców im. R. Boscha

W dniach 11 i 30 marca 11 uczniów klas pierwszych i drugich wzięło udział w warsztatach kolejnej edycji Akademii Wynalazców im. R. Boscha. Zajęcia dotyczyły robotyki i elektroniki, a miejscem spotkań była Politechnika Wrocławska i Wrocławski Park Technologiczny. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z najnowocześniejszymi technologiami z w/w zagadnień. Warsztaty prowadzone były przez studentów zrzeszonych w uczelnianych kołach zainteresowań. Miło nam donieść, że po raz pierwszy w zajęciach Akademii Wynalazców udział wzięły dziewczęta z naszej szkoły. Uczestnicy warsztatów: Oryna Ustynova, Natalia Kwapisz, Julia Rasińska, Wiktoria Szczygieł, Joanna Drab, Aleksandra Dudziec, Radosław Zakrzewski, Filip Szczepański, Kamil Pietruszewicz, Jakub Leśniak i Wojciech Antoszczyszyn.
Zapraszamy za rok.