XVII Powiatowy Plener Plastyczny

Dzisiaj uczennice naszego gimnazjum w składzie: Dominika Ottenbreit 3D, Karolina Wasilewska 3A, Agata Rubaszewska 3B wzięły udział w XVII Powiatowym Plenerze Plastycznym pt. Konie i pałac w jesiennej odsłonie. Plener odbył się w Zespole Pałacowo-Parkowym – siedzibie PZS Nr1 w Krzyżowicach w pięknych, jesiennych, kolorowych okolicznościach przyrody w towarzystwie przechadzających się wspaniałych koni. Te imponujące zwierzęta były główną atrakcją odbywającego się dzisiaj w tej szkole święta Hubertusa. Nasze przedstawicielki wspaniale namalowały wybrane przez siebie tematy. Praca Dominiki przedstawia portret konia, Karolina i Agata na swoich obrazach ukazały aleję drzew usłaną różnobarwnymi liśćmi. Każdy z obrazów doskonale oddał tematykę, kolorystykę oraz nastrój. Wszyscy uczestnicy tego pleneru zostali obdarowani upominkami, które wręczał Pan starosta oraz poczęstowani gorącym posiłkiem.