Gminne i Powiatowe Zawody w Piłkę Ręczną Chłopców

16 marca odbyły się Powiatowe Zawody w Piłkę Ręczną Chłopców. Nasza szkolna drużyna dostała się do nich, dzięki ciężkiemu meczu kwalifikacyjnemu z grupą z Jaszkotla. Było to nie lada wyzwanie dla chłopców, jednak jak zawsze, podołali zadaniu i wygrali mecz.

Powiatowe zawody odbyły się w Jordanowie Śląskim. Rywalizowały ze sobą drużyny z gimnazjum z Kobierzyc, Czernicy, Długołęki, Siechnic, Sobótki, Jordanowa oraz Kątów Wrocławskich. Po oficjalnym przywitaniu drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w których rozegrano mecze systemem ligowym. W wyniku tych rozgrywek do ścisłego finału awansowały zespoły z Kobierzyc i Łoziny (7:5), natomiast w meczu o III miejsce spotkali sie zawodnicy z Sobótki i nasi uczniowie z Kątów Wrocławskich którzy wygrali ten mecz pokonując rywali 2:9. Walka między wszystkimi drużynami była bardzo zacięta i bardzo emocjonująca. Wszystkie drużyny udowodniły, że potrafią się świetnie bawić i grać z zasadami fair – play.
Nasza drużyna zagrała znakomite mecze. Jesteśmy z nich bardzo dumni. Ten sukces, to zasługa Pana Pawła Pilskiego oraz Pana Kamila Śmigielskiego, którzy trenowali naszych uczniów i dawali im bardzo cenne, sportowe wskazówki.
W skład naszej reprezentacji weszli:
Radek Szczepański, Bartek Pietraszewski, Bartek Kajda, Jacek Hyła, Patryk Hyła, Jakub Gałajda, Damian Sieradzki, Łukasz Dragon, Tomasz Kamiński, Tomasz Gidziński, Wojtek Fluder oraz Damian Denes.

Poniżej zdjęcia z gminnych zawodów.