Tour de Ślęża

W dniach 6-7 czerwca 5-osobowa drużyna z gimnazjum uczestniczyła w rowerowym Tour de Ślęża. Celem naszej podróży była Niemcza - jedno z najstarszych polskich miast oraz pobliskie Arboretum w Wojsławicach. 100 kilometrową trasę podzieliliśmy na etap wschodni i zachodni. Przy dopisującej pięknej pogodzie podziwiając piękne widoki pomykaliśmy przed siebie. Poznaliśmy parę ciekawych osób, miejsc i tras, dużo smacznego jedzonka Pani Danusi pozostało wspomnieniem, zdobyliśmy parę nowych doświadczeń, czyli jak to zwykle w podróży. W drodze powrotnej biesiadowaliśmy z Korą i Wigorkiem po czym w zaskakująco znakomitej formie i już z wigorem powróciliśmy do domów. W galerii zdjęcia z naszej wyprawy.