Przepis na moje bezpieczne wakacje

Pod koniec maja nasze gimnazjum otrzymało zaproszenie z Komendy Policji w Kątach Wrocławskich, do udziału uczniów w konkursie plastycznym pt. "Przepis na moje bezpieczne wakacje". Technika wykonania prac była dowolna, zatem wachlarz możliwości działań plastycznych nieograniczony. Czternaścioro naszych uczniów zainteresowało się tą tematyką i stworzyło wspaniałe prace. Wszystkie były bardzo pomysłowe i na wysokim poziomie. Dzisiaj zostaliśmy zaproszeni całą gromadką na ogłoszenie wyników i nagrodzenie zwycięzców.

W kategorii szkół gimnazjalnych otrzymaliśmy następujące miejsca:
I miejsce - Joanna Bednarz z 3A
II miejsce - Paulina Rakowska z 3B
III miejsce ex aequo - Klaudia Burnos z 3A i Agnieszka Załaszczyk z 1A

Zwycięskie uczennice otrzymały dyplomy, upominki oraz kupony do empiku. Wszyscy pozostali uczestnicy otrzymali upominki.
Wszystkim serdecznie gratulujemy!