Gminne zawody w koszykówce

15 listopada 2016 r. reprezentacja Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika uczestniczyła w Gminnych Zawodach w Koszykówce Dziewcząt i Chłopców, które odbyły się w Hali GOKiS Kąty Wrocławskie.

Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: Hahn Patrycja, Homoncik Emilia, Włodarczyk Martyna, Żuk Karolina, Linder Jagoda, Łochowska Julia, Zaniewicz Hanna, Ozga Dagmara, Bednarz Joanna. Opiekun drużyny: Agnieszka Lewandowska.

Reprezentacja chłopców wystąpiła w składzie: Fluder Wojciech, Pietraszewski Bartosz, Żuczkowski Jakub, Gałajda Jakub, Gidziński Tomasz, Kaczmarek Michał, Sieradzki Damian, Chmielewski Paweł, Pięk Marcin, Więckowski Jakub, Dryja Olivier, Sielski Paweł. Opiekun: Kamil Śmigielski.

W dwóch meczach nasi uczniowie przegrali z reprezentacją Gimnazjum w Jaszkotlu, która zdobyła awans do zawodów powiatowych.