Gminne Zawody w Piłce Siatkowej

12 stycznia odbyły się Gminne Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. Mecze odbyły się w gimnazjum w Jaszkotlu.
Nasze gimnazjum reprezentowały uczennice: Julia Łochowska, Aleksandra Wawrzkiewicz, Adrianna Dziedzic, Jagoda Linder, Emilia Michór, Zofia Brzoza, Joanna Drab, Anna Styciuk, Sylwia Rewaj, Kamila Kamińska, Emilia Homoncik oraz uczniowie: Jakub Gałajda, Radosław Szczepański, Wojciech Fluder, Krzysztof Zubko, Damian Działoszek, Jacek Hyła, Bartosz Pietraszewski, Tomasz Gidziński, Marcin Pięk, Jakub Więckowski.
Nasze reprezentacje dały z siebie wszystko, pokazały w pełni wachlarz swoich umiejętności lecz niestety uległy drużynom z Jaszkotla.
Zwycięzcom gratulujemy!