Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Kątach Wrocławskich to nowoczesna szkoła na miarę XXI wieku, mieszcząca się w nowym budynku, doskonale wyposażona, z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną...

Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła

Szkoła bierze udział w projekcie

Biuletyn Informacji Publicznej

Finał Strefy Wrocławskiej Gimnazjady Chłopców w Tenisie Stołowym

9 marca 2017 r. w hali sportowej Rokita w Brzegu Dolnym odbyły się Finały Strefy Wrocławskiej Gimnazjady Chłopców w Tenisie Stołowym. Naszą szkołę reprezentowali: Sielski Paweł, Ostaszewski Marek, Kołcz Mateusz. Opiekun: Agnieszka Lewandowska.

Do rywalizacji zgłosili się mistrzowie 8 powiatów: Gimnazjum w Kątóach Wrocławskich, Gimnazjum w Miękinii, Gimnazjum w Oławie, Gimnazjum w Miliczu, Gimnazjum w Brzegu Dolnym, Gimnazjum w Prusicach, Gimnazjum w Międzybórzu, Gimnazjum nr 13 we Wrocławiu. Po zaciętych pojedynkach w grupach zajęliśmy II miejsce i rozpoczęliśmy grę w półfinałach. Ostatecznie zajęliśmy IV miejsce w całym turnieju. I miejsce zajęło Gimnazjum w Miękini, II miejsce Gimnazjum nr 13 we Wrocławiu, III miejsce Gimnazjum w Międzyborzu.
W trakcie turnieju zostały rozegrane zawody dla uczniów niezrzeszonych w klubach sportowych. Nasze gimnazjum reprezentował Kołcz Mateusz, który zajął II miejsce.