Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe

Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe zakończyły się zwycięstwem naszych dziewcząt i chłopców.
Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 zajęła 1 miejsce wygrywając ze Szkołą Podstawową w Smolcu i Szkołą Podstawową nr 1 w kategorii wiekowej 2004- 2002. Zwycięstwo w zawodach pozwoliło nam awansować do zawodów powiatowych, które odbędą się w Kobierzycach 2 października.

Skład reprezentacji dziewcząt: Klimczak Kinga, Linder Jagoda, Folga Weronika, Kwapisz Natalia, Miazek Weronika, Walkowiak Oliwia, Krawczyk Klaudia, Kałuża Iga, Podobińska Zuzanna, Victor Nathalie.
Opiekun: Agnieszka Lewandowska.

Skład reprezentacji chłopców: Kołcz Mateusz, Murawicki Bartosz, Musiał Jakub, Ostapiuk Piotr, Trębacz Filip, Wątroba Grzegorz, Czerwiec Kacper, Dołowicz Kacper, Myjak Bartłomiej, Szydlik Patryk, Skrzekowski Kacper, Dryja Olivier.
Opiekun: Kamil Śmigielski.