Dolnośląskie Młodzieżowe Forum Ekologiczne

W piątek, 23 marca, proekologiczni przedstawiciele naszej społeczności uczniowskiej wzięli udział w I Dolnośląskim Młodzieżowym Forum Ekologicznym, który odbył się w ramach XIII Dolnośląskiego Forum Samorządu Terytorialnego w Kudowie Zdrój. W pięknym dolnośląskim uzdrowisku spotkali się uczniowie ze Zgorzelca, Bogatyni, Wrocławia, Bielawy oraz nasza grupa. Wysłuchaliśmy ciekawych prelekcji m.in. o ekologii w edukacji zawodowej, działaniach na rzecz środowiska, gospodarce odpadami, o ekologii jako życiowej pasji. Forum prowadzili: Burmistrz Kudowy i Wicewojewoda Dolnośląski. Nasz pobyt zakończyliśmy spacerem po Parku Zdrojowym. Wyjechaliśmy zadowoleni z obietnicą spotkania za rok.