Narodowe Święto Niepodlełości

Święto Niepodległości to bardzo radosne święto. W tym roku po raz pierwszy w naszej szkole odbył się konkurs pt.Wąsy Marszałka Piłsudskiego.
Najwięcej głosów uzyskał: Olaf Kotwicki, który otrzymał pamiątkowy dyplom, nagrodę niespodziankę oraz List żelazny (uprawniający m.in. do jednego, wskazanego przez Olafa, dnia bez kratówek).
Również pozostali uczestnicy konkursu otrzymali nagrody niespodzianki. Na uczestników konkursu głosowało do 11.11 do godziny 23.59 – 219 osób, internauci pochodzili z różnych stron Polski a nawet z zagranicy.
Dziękujemy za udział w naszym konkursie, mamy na dzieję, że na stałe zagości w naszej szkole.

Zobacz zdjęcia z lat ubiegłych:

Zdjęcia:
Sandra Szczygieł