Festyn sportowo-rekreacyjny

26 maja naszą szkołę odwiedziła grupa ze Słowacji.
Każda klasa przygotowała w formie prezentacji jedno z polskich województw.

W tym dniu odbył się także festyn sportowo-rekreacyjny pod hasłem Trzymaj formę! W części pokazowej prezentowali się: straż pożarna z pokazem pierwszej pomocy, grupa dziewcząt z koła sportowego z pokazem aerobiku, dziewczęta z Maski w układach z tańca nowoczesnego, chłopaki z grupy Kaioken Crew w tańcu breakdance, grupa podopiecznych pana Kamila Śmigielskiego w pokazach teakwon-do.
Po części pokazowej odbyły się mecze finałowe rozgrywek szkolnych w piłce siatkowej, koszowej i nożnej oraz konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia.

Wyniki meczów:
I miejsce w piłce siatkowej dziewcząt
klasy pierwsze - 1B
klasy drugie - 2D

I miejsce w piłce koszowej
dzięwczęta - 1C
chłopcy - 3C

I miejsce w piłce nożnej
klasy pierwsze - 1C
klasy drugie - 2A
klasy trzecie - 3B

Odbył się także mecz międzynarodowy Polska - Słowacja zakończony wygraną naszych zawodników.

Zdjęcia:
Sandra Szczygieł
www.photo-creations.pl

Zapraszamy także do obejrzenia zdjęć z pokazu aerobiku