Geokonsultacje

Jak zapewne wiecie, od kilku miesięcy grupa uczniów z naszej szkoły bierze udział w projekcie Dialog, kompromis, partycypacja społeczna – edukacja w szkole na rzecz zrównoważonego rozwoju gmin na obszarach chronionych.
Projekt podejmuje problematykę zagospodarowania przestrzennego, ochrony środowiska, zrównoważonego rozwoju i konsultacji społecznych.
Bazuje on na wykorzystaniu aktywnych form partycypacji społecznej, w tym głównie narzędzi internetowych.
Uczniowie realizowali projekt zespołowy z zastosowaniem portalu konsultacji społecznych GEOKONSULTACJE+, poznali również techniki modelowania trójwymiarowego (3D).

Projekt zbliża się ku końcowi.

Prosimy więc wszystkich o komentarze odnośnie projektu.

Wystarczy wejść na tę stronę internetową i wybrać z rozwijanej listy szkołę Kąty Wrocławskie - Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika, aby zapoznać się raz jeszcze z opisem projektu.

Komentarzy można udzielać po wejściu na geoportal.
Należy najpierw wcisnąć Zarejestruj się, wypełnić krótki formularz i aktywować konto.
Po zalogowaniu się można już udzielać komentarzy (w zakładce konsultacje) odnoście przedstawionych wariantów planowanej inwestycji.
W razie problemów lub pytań, proszę pisać.

Poniżej zdjęcia z przeprowadzonych działań i konsultacji społecznych.