II Gminny Konkurs Ortograficzny

Miło nam poinformować, że II Gminny Konkurs Ortograficzny przeszedł do historii dnia 6 marca br. Z podkręconym ortograficznie dyktandem i testem ze znajomości zasad naszej pisowni zmagało się 17 gimnazjalistów z Jaszkotla i Kątów Wrocławskich.

Mistrzem ponownie został uczeń naszego Gimnazjum. W tym roku wygrał Marcin Horak z klasy 2C, któremu serdecznie gratulujemy. Dwa wyróżnienia zabrali ze sobą goście – Beata Bogucka i Marta Wietrzyk.
Mamy nadzieję, że i w przyszłym roku będziemy niepokonani.

Wasze polonistki