Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia - zakończenie akcji

18 maja 2012 r. na wrocławskim rynku odbyło sie uroczyste zakończenie akcji Mogiłę Pradziada Ocal Od Zapomnienia.
Dziewczęta ze Szkolnego Koła Wolontariatu oraz Samorządu Uczniowskiego razem z opiekunem panią A. Blandzi Grubizną wzięły udział w tej uroczystości. Atrakcji było wiele m. in. wystąpienia znamienitych gości, wystepy artystyczne oraz apel kilkudziesięciu pocztów sztandarowych dolnośląskich szkół.
Bardzo wielkie wrażenie zrobiło na nas spotkanie delegacji Pana Premiera Donalda Tuska, z którym pozwolono nam zrobić zdjęcia oraz przywitać się!
Wycieczka była zatem wielce udana i interesująca.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.