Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012 odbyło się w sali widowiskowej.
Uczennice klas pierwszych, drugich i trzecich przypomniały swoim koleżankom i kolegom o polskiej prezydencji w Unii Europejskiej oraz o rocznicy wybuchu II wojny światowej. Ciekawe prezentacje, dekoracja i recytacje utworów wprowadziły słuchaczy w nastrój zadumy nad losami Polski. Odśpiewany został także hymn Polski, a chwilą ciszy uczczono pamięć poległych i pomordowanych.

Pani dyrektor Agnieszka Górska przywitała pierwszoklasistów, drugoklasistów prosiła o życzliwe przyjęcie młodszych koleżanek i kolegów, a trzecioklasistom życzyła wytrwałości i podkreśliła, że zdają w tym roku egzamin gimnazjalny na nowych zasadach.

Rok szkolny 2011/2012 uważamy za rozpoczęty.
A teraz do nauki :)