Uczta bogów w 1D

14 grudnia uczniowie klasy 1D przenieśli się na chwilę do antycznej słonecznej Grecji, zostawiając za sobą zimną codzienną rzeczywistość. Bartek Woźniakowski zaczarował wszystkich iście boskimi przysmakami rodem z góry Olimp - siedziby bogów. Degustując helleńskie przysmaki naprawdę czuliśmy zapach gajów oliwnych, szum Morza Śródziemnego i blask słońca. Gościliśmy na naszej uczcie: Panią Agnieszkę Górską, Panią Kasię Dybich, panią sekretarz Jolę Osowską i wychowawcę Pana Wojtka Sichniewicza. Kulinarnym opowieściom Bartka przysłuchiwały się wazy greckie, wykonane ze zwykłych doniczek. Kulturę i osiągnięcia greków przybliżył nam Kamil Pacyna i Mateusz Laskowski. Wiemy, że taką lekcję historii będziemy długo pamiętali.