Odwiedziny portalu finansowego www.bankier.pl

Trzecia klasa gimnazjum to czas wyboru ścieżki zawodowej. Jedną z form pomocy dla naszych Gimnazjalistów są odwiedziny w różnych, ciekawych firmach, spotkania z prawdziwymi fachowcami w swoich dziedzinach.
Tym razem klasa 3B, 24 listopada odwiedziła biuro portalu finansowego www.bankier.pl. Uczniowie, podzieleni na trzy grupy zapoznawali się ze specyfiką pracy biura oraz warsztatem dziennikarskim. Niecodziennym doświadczeniem było nagranie filmu w telewizji internetowej - nasi Gimnazjaliści występowali m.in. w roli reporterów, a ich rozmówcami byli: redaktor naczelny oddziału wrocławskiego, Pan Bogusław Półtorak, oraz zastępca redaktora naczelnego, Pan Marcin Dziadkowiak. Przez półtorej godziny pracownicy jednego z największych portali finansowych starali się przybliżyć naszym uczniom zawiłe problemy dziennikarstwa oraz specyfikę pracy w firmie Bankier.pl, poświęcili nam swój czas i z wielką pasją byli z nami.
Serdecznie w imieniu całej klasy za to dziękuję wszystkim pracownikom biura Bankier.pl.
Justyna Borowska

Zdjęcia pochodzą ze strony firmy na facebook