Wycieczka - Giełda minerałów

W sobotę, 4 grudnia, członkowie koła geograficznego, wraz z opiekunem p. Marią Stręk, byli na wycieczce we Wrocławiu. Celem wyjazdu była Giełda minerałów, która cyklicznie odbywa się w Hali Stulecia.
Uczniowie mieli możliwość oglądania ogromnej ilości okazów minerałów z różnych stron świata oraz podziwienia biżuterii z wykorzystaniem kamieni szlachetnych i nie tylko :)
Dodatkową atrakcją był udział w prelekcji dotyczącej budowy Ziemi pt. Ziemia jak wisienka.
Mimo siarczystego mrozu wycieczka była bardzo udana, wszyscy wrócili bardzo zadowoleni i chętni do powtórzenia wyjazdu na wiosnę.