Gminny Turniej Piłki Koszowej

15 listopada odbył się w naszej szkole Gminny Turniej Piłki Koszowej.
Po niezwykle emocjonujących meczach drużyna chłopców pokonała drużynę z Jaszkotla 30:24, uzyskując w ten sposób awans do Turnieju Powiatowego.
Drużyna dziewcząt uległa drużynie z Jaszkotla tylko jednym koszem, kończąc spotkanie wynikiem 12:14. Dziękujemy zawodnikom za wielkie zaangażowanie i grę zgodną z zasadami fair play.

Skład drużyny chłopców: Dragon Wojciech, Piotrowicz Radek, Kruczkowski Wojciech, Zieliński Damian, Czacharyn Patryk, Juchno Piotr, Krzymiński Krzysztof, Blażejko Jakub, Kulikowski Kacper.

Skład drużyny dziewcząt: Zielińska Kinga, Duszkiewicz Kamila, Bydłosz Kamila, Pietrzak Kamila, Szwaj Elżbieta, Duda Karolina, Gumińska Monika, Szczypek Roksana, Rajca Kasia, Kloc Ewa, Błocka Sylwia.