Biblioteka, ICIM

04 października 2016

W październiku każda szkolna biblioteka ma swoje święto i to przez cały miesiąc.
Także nasza biblioteka świętuje. Jak pewnie zauważyliście, informacje o akcjach czytelniczych pojawiły się na drzwiach biblioteki oraz na tablicy w holu szkoły.
    Proponuję Wam:
  • Przerwę z książką - w każdy czwartek października na długiej przerwie w czytelni czytam fragmenty zabawnych, poruszających, mądrych i/lub strasznych książek. Przyjdźcie posłuchać.
  • Konkurs na streszczenie lektury - informacje na tablicy w holu szkoły oraz tutaj
  • Akcję - Jak nie czytam, jak czytam! - o tym będzie głośno po 16 października.
  • Udział w konkursie literackim i/lub plastycznym W kręgu fantasy - informacje w Librusie w dziale Ogłoszenia.
  • Konkurs Misja - Książka! - grupa już została zamknięta, ale jeśli zbierze się kolejna grupa, to będzie mi miło. Informacje w Librusie w Ogłoszeniach.
  • Językową Noc Filmową (połączenie książki i filmu w języku angielskim) - 28 października - zapisy u p. Agnieszki Dembnej.