Samorząd Uczniowski i Rada Samorządów Klasowych

29 września 2017 r. w wyniku demokratycznych wyborów został wybrany Samorząd Uczniowski.

Zarząd Samorządu Uczniowskiego tworzą:
przewodnicząca - Weronika Miazek 2A
zastępca - Paula Utnik 3C
skarbnik - Julianna Osada-Jabłońska 3C i Ryszard Królikowski 2B
sekretarz - Iga Kałuża 3C i Aleksandra Wawrzkiewicz 3D

Siedzibą Samorządu Uczniowskiego jest biblioteka.
Opiekunem SU (do czasu najbliższych wyborów) jest p. Wioletta Konieczna.

Wszelkie informacje o działalności SU można znaleźć w szkole na gazetce (I piętro między salą do fizyki a salą informatyczną oraz na grupie SU na FB lub bezpośrednio u członków Zarządu i opiekuna).

Przypominamy, że Samorząd Uczniowski tworzą wszyscy uczniowie szkoły, a Zarząd jest tylko reprezentantem ogółu uczniów.

Samorządy klasowe (przewodniczący klas, zastępcy i skarbnicy) tworzą Radę Samorządów Klasowych (RSK), która zbiera się przynajmniej dwa razy do roku na długich przerwach lub za zgodą pani Dyrektor w czasie lekcji.
Najbliższe zebranie RSK już wkrótce. Czytajcie uważnie ogłoszenia w Librusie i na gazetce SU.

Zapraszamy do współpracy :)