Rzutkijki - finał szkolny

Dnia 17.05.2013 r. w naszym gimnazjum odbył się szkolny finał gry w Rzutkijki. Przy sprzyjającej aurze zawodnicy zacięcie rywalizowali w celnym trafianiu do celu. Pierwsze miejsce zajął Mateusz Laskowski z klasy 3D.
W rezultacie wyłoniono ośmiu najlepszych graczy, którzy pojadą na dalsze rozgrywki międzyszkolne. W razie nieobecności tego dnia któregoś z ośmiu finalistów, skład uzupełniać będą gracze rezerwowi wyznaczeni przez nauczyciela. Rozgrywki międzyszkolne odbędą się 03.06.2013r. w miejscowości Galowice. Wszelkich informacji na ten temat udziela p. Anna Blandzi- Grubizna.

Poniżej lista finalistów:
  • Mateusz Laskowski - 3D
  • Jakub Czarnecki - 1D
  • Jakub Wójcik - 1C
  • Grzegorz Rajca - 3B
  • Łukasz Mierzyński - 1B
  • Przemysław Polański - 2C
  • Piotr Siekański - 2E
  • Bartosz Kozak - 2B
    Rezerwowi:
  • Arkadiusz Wach - 3A
  • Dariusz Hrycak - 3D
  • Jan Żygadło - 2D
  • Łukasz Załaszczyk - 3D
  • Dominik Łuba - 1D
  • Przemysław Kołodziej - 3B

Autorem zdjęć jest Marcin Pawlak.