Wrocławskie Targi Wolontariatu

21 września 2014 r. przedstawiciele Szkolnego Koła Wolontariatu wzięli udział we Wrocławskich Targach Wolontariatu, które odbyły się w Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia.
Na miejscu zaprezentowano oferty i inicjatywy społeczne różnych organizacji, fundacji i stowarzyszeń, które mają doświadczenie w pomaganiu innym oraz wspierają i realizują ważne przedsięwzięcia i projekty.
Była to również sprzyjająca okazja do rozpoczęcia działalności Szkolnego Koła Wolontariatu, do poszukania inspiracji i pomysłów dla własnych działań, nawiązania nowych kontaktów, także potwierdzenia potrzeby kontynuowania dotychczas realizowanych inicjatyw na rzecz potrzebujących.
Przed nami pierwsza w tym roku akcja charytatywna – PACZKA DLA ZWIERZAKA! Zapraszamy wszystkich do szczerego zainteresowania się pomocą dla wrocławskiego schroniska. Zbieramy karmę oraz rzeczy mogące przydać się w opiece i pielęgnacji zwierząt (np. koce, ręczniki, gazety).