Dzień Życzliwości

Tak udekorowaliście drzwi do swoich klas. Dzięki wierszykom, uśmiechniętym buźkom i serdecznościom płynącym z Waszych życzliwych życzeń ten dzień będziemy długo wspominać. A dekoracje na pewno przez kolejny tydzień wprowadzą miły nastrój i będą odpychały smutne nastroje w te listopadowe poranki i popołudnia.

W konkursie na najładniejszą dekorację zwyciężyły jednogłośnie klasy pierwsze: A i B, zdobywając maksymalną liczbę punktów od jury w składzie: p. Ania, p. Wiola T., pani Kasia oraz Ania i Weronika.

Nagrodą w Konkursie jest List żelazny, który będzie wręczony niebawem :)
Gratulujemy!

Przypominamy o trwającym konkursie savoir-vivre, jeszcze do piątku można powalczyć o nagrody niespodzianki.