Galeria - Festyn sportowo-rekreacyjny

1 czerwca w nowo otwartej hali widowiskowo-sportowej odbył się festyn sportowo-rekreacyjny, który przebiegał pod hasłem Trzymaj Formę, w związku z udziałem gimnazjum w ogólnopolskim programie promującym zdrowy i aktywny styl życia. Imprezę uroczyście otworzyła pani dyrektor Agnieszka Górska.
W części artystycznej festynu odbyły się pokazy tańców nowoczesnych w wykonaniu naszych uczniów, pokazy breakdance w wykonaniu absolwentów naszej szkoły oraz pokazy taekwon-do w wykonaniu zawodników zaprzyjaźnionego klubu sportowego z Wrocławia.
W części sportowej reprezentacje poszczególnych klas rywalizowały w grach zespołowych, piłce nożnej, siatkówce, koszykówce i piłce ręcznej. Uczniowie mieli także okazję popisać się wiedzą z zakresu zdrowego stylu życia biorąc udział w konkursie.
Wyniki rywalizacji w poszczególnych dyscyplinach można znaleźć tutaj.