Konkurs - Nasze Zwierzaki

Wyniki konkursu:

część 1: Najsympatyczniejsza prezentacja:

I miejsce - Prezentacja autorstwa Karoliny Bagińskiej z klasy 3D o kocie Shogunie pt: Mój zwierzak.
II miejsce - Prezentacja autorstwa Kamila Pacyny z klasy 2D o suczce Lunie pt: Moja Luna.
III miejsce - Prezentacja autorstwa Pawła Mazurka z klasy 1E o kurkach, gołębiach, bocianie, kaczkach i psach Dino oraz Czejen pt: Zwierzaki Pawła.

część 2: Najciekawsza fotografia:

I miejsce - Luna, autor fotografii: Kamil Pacyna z klasy 2D
II miejsce - Maciek, autor fotografii: Dorota Zglińska z klasy 2D
III miejsce - Shogun, autor fotografii: Karolina Bagińska z klasy 3D
oraz ex aequo Trusia, autor fotografii: Magdalena Wrzeszcz z klasy 2A

Nagrodę specjalną w kategorii Prace polowe otrzymał Paweł Mazurek za fotografię pt: Dino.

Wszystkie prace konkursowe oraz zdjęcia pozostałych uczestników można obejrzeć w szkolnej bibliotece oraz na naszej stronie internetowej.

Wszystkim uczestnikom tegorocznego konkursu za udział pięknie dziękujemy i liczymy, że w przyszłej edycji konkursu weźmie udział więcej niż siedmiu miłośników zwierząt z naszej szkoły.