Galeria - Zbiórka nakrętek

W kwietniu 2010 r. rozpoczęliśmy zbiórkę plastikowych nakrętek na rzecz 8-letniego Tymka Bugli z Radlina koło Rybnika, który choruje na mukowiscydozę. Do zbierania nakrętek zachęcał specjalnie na ten cel przygotowany baner umieszczony na stronie internetowej gimnazjum oraz szereg ciekawych plakatów przygotowanych przez członków SU. Nakrętki w ostatnim tygodniu czerwca zostały wymyte, co było okazją do zabawy, wysuszone i zapakowane do pięciu dużych worków oraz przekazane rodzicowi, który zajmował się ich dalszymi losami.

Akcja będzie konktynuowana w przyszłym roku szkolnym